Сонячні електростанції           

Під "Зелений тариф" в Україні             ​​​​​​​     

           www.sun-ua.com       

        тел. (096) 114 88 95 ​​​​​​​
        тел. (095) 447 8 337
Сонячні електростанції для дому

Сонячна електростанція – це сукупність компонентів, які служать для перетворення сонячного випромінювання в електричну енергію та передачу її споживачеві для використання.


В даний час виробництво сонячної електроенергії разом з іншими напрямками нетрадиційної енергетики дуже актуальна і цікава тема для багатьох країн світу і розвивається шаленими темпами. І це не дивно, тому, що сонце, вітер є безкоштовними невичерпними природними ресурсами. А тому й стають відмінною альтернативою і доповненням до традиційних джерел генерації електроенергії.


Сонячні електростанції в Україні сьогодні також набирають популярності завдяки «зеленому тарифу». І з року в рік темпи зростання тільки збільшуються.


Давайте розглянемо компоненти з яких складається сонячна електростанція для дому:


 1. Сонячні панелі (батареї, модулі) – найголовніші складові частини сонячної станції, які поглинають енергію сонячних променів і перетворюють в електричну. Їх зазвичай монтують на дах або ж іншу відкриту для сонця площину.
 2. Контролер – виконує функцію контролю, щоб акумулятори не перезаряджались і не виникало їх «критичної» розрядки.
 3. Акумулятор – накопичувач енергії, при використанні забезпечує безперервну подачу електроенергії споживачеві коли це необхідно.
 4. Інвертор – пристрій, який перетворює постійний струм згенерований сонячними панелями в змінний, від якого працюють побутові прилади.
 5. Конектори (з’єднувачі) і кабелі – служать для швидкого, зручного та надійного зє’днання усіх компонентів сонячної станції.
 6. Кріплення – набір рейок, профілів, зажимів та інших елементів для довговічного та надійного монтажу сонячних панелей (батарей, модулів) на даху, фасаді чи землі.

Тепер перерахуємо переваги та недоліки сонячних електростанцій.


Переваги:

 1. Довгий термін експлуатації, 25 років і вище.
 2. Працює постійно і регулюється автоматично.
 3. Відсутність експлуатаційних витрат та спеціального профілактичного обслуговування.
 4. Надійність, завдяки відсутності рухомих компонентів.
 5. Прогнозованість, так як середньорічний потік сонячного випромінювання для певної території майже незмінний.
 6. Можливість нарощування початкової потужності.
 7. Енергетична незалежність.
 8. Екологічність.
 9. Безшумність.
 10. Пасивний заробіток завдяки «зеленому тарифу».

Недоліки:

 1. Ціна сонячної електростанції.
 2. Залежність від сонячного випромінювання.

Недоліків, як бачимо, зовсім мало і їх стараються компенсувати. Вартість – «зеленим тарифом», а другий – трекерами, спеціальними рухомими кріпленнями для сонячних панелей (батарей, модулів). Такі конструкції рухаються за сонцем під певним кутом і таким чином збільшують ефективність станції на 30-35%.Купити сонячну електростанцію в Україні